ariu
20 بهمن 1401 - 13:11

گالتیه: دفاع چندلایه مارسی کارمان را سخت‌تر کرد

سرمربی تیم فوتبال پاری‌سن‌ژرمن معتقد است دفاع چندلایه مارسی کار را برای شاگردانش در بازی شب گذشته دو تیم سخت‌تر کرد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، کریستوف گالتیه که شاگردانش شب گذشته (چهارشنبه) در مرحله یک‌هشتم نهایی جام حذفی فوتبال فرانسه و در ورزشگاه ولودروم با نتیجه 2 بر یک مغلوب مارسی شدند و از دور رقابت‌ها کنار رفتند، پس از این دیدار گفت: بازی سختی بود. انتظار یک بازی پرفشار را داشتیم چون مارسی از شروع فصل اینطور بازی می‌کند. آنها از همان شروع این دیدار با یارگیری نفر به نفر کارشان را شروع کردند و به ما فشار زیادی وارد کردند.

وی افزود: در نیمه اول ما دروازه‌مان از روی نقطه پنالتی باز شد و مارسی چندین فرصت دیگر هم داشت، اما در مقابل ما هم صاحب موقعیت‌هایی شدیم که نتوانستیم از آنها بهره ببریم و دروازه‌بان مارسی هم عملکرد خیلی خوبی از خود به نمایش گذاشت. در نهایت روی یکی از همین موقعیت‌ها موفق شدیم (در دقیقه 2+45 توسط سرخیو راموس) به گل تساوی برسیم.

سرمربی پاری‌سن‌ژرمن تصریح کرد: سپس در آغاز نیمه دوم خیلی زود گل دوم را دریافت کردیم و در ادامه مارسی در لاک دفاعی فرو رفت و همین کار ما را سخت‌تر کرد. در 45 دقیقه دوم موقعیت‌های زیادی نداشتیم و شوت‌هایی هم که زدیم مقابل دفاع چندلایه مارسی راه به جایی نبرد.

گالیته در جمع‌بندی صحبت‌هایش خاطرنشان کرد: این شکست و حذف ما از این رقابت‌ها باعث ناراحتی همه ما شد. حالا باید به جلو نگاه کنیم چون سه روز بعد یک بازی مهم دیگر با موناکو در لوشامپیونه داریم. باید سریع ریکاوی کنیم و روی بازی‌های پیش‌رو تمرکز کنیم.

انتهای پیام/

منبع: تسنیم
شناسه خبر: 1029455